Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelný nápis vás zviditelní

Potřebujete zviditelnit svou firmu, nový produkt nebo službu? Světelné nápisy jsou ideálním řešením účinné propagace v širokém měřítku. Jsou totiž k nepřehlédnutí a díky zajímavému a perfektnímu grafickému zpracování si je případní zákazníci tzv. vryjí do paměti. Světelnými nápisy můžete upoutat pozornost na vaši firmu, produkt či služby, a to nejen v noci, ale také během dne.

Nejefektivnější variantou jsou samostatná podsvícená 3D písmena. Nápisy vyrábíme buď ve formě světelné, podsvícené či nasvícené pomocí halogenů. K dosažení maximálního světelného efektu můžeme využít neonové trubice, LED pásky, LED moduly či zářivkové trubice. Záleží jen na vašem rozhodnutí, samozřejmě vám poradíme pro vás a váš prostor tu nejefektivnější variantu. LED prvky jsou levnější díky nižším provozním nákladům, neonové provedení vykazuje zase lepší stálost a svítivost.

Světelný nápis je poutavým způsobem oslovení potenciálních klientů vaší firmy. Světelné nápisy jsou vhodné do exteriéru i interiéru, mají mnoho možností řešení, záleží na vašem záměru, požadovaném efektu a rozsahu. Světelné nápisy lze tvarovat dle přání zákazníka. Instalaci světelných nápisů provádíme na veškerá dostupná místa. Nápisy jsou vyráběny nejčastěji z hliníkových nebo plastových profilů a jsou perfektně odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Světelné nápisy jsou nepřehlédnutelným doplňkem každé úspěšné reklamní kampaně. Pokud si nejste jisti, jaký světelný nápis by se nejlépe vyjímal na vaší budově, obraťte se na nás. Zašlete nám společně s poptávkou barevnou fotografii budovy či jiného místa, kde chcete nápis umístit. My vám uděláme grafický návrh optimálního řešení. Nebo se podívejte na naše webové stránky, kde máme ukázky realizací různých světelných nápisů.

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy