Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Výrobní program

Oblastí kde lze využít našich výrobních kapacit a zkušeností je opravdu velké množství. Tuto skutečnost potvrzuje řada zakázek realizovaných pro zcela různá odvětví. Jde o různá individuální řešení výroby na míru, tzv. "výroba na zákazku". Významný objem prací zaujímá výroba světelných a nesvětelných reklamních nápisů, poutačů, pilonů apod., zkrátka výroba všeho v oblasti reklamy.

Světelné nápisySvětelné nápisy

Nejžádanější a obecně nejoblíbenější způsob reklamního vyjádření, to jsou jednoznačně světelné reklamní nápisy. Světlo a jedinečný tvar nápisu upoutá každého. Vlastní světelný nápis či logo společnosti by měl být samozřejmostí.

více o světelných nápisech

Světelné panelySvětelné panely

Světelné panely všech velikostí, tvarů a barev. Velká prosvětlená plocha a dobrý výběr umístění 100% zajistí větší pozornost okolí. Kvalitní světelný panel přináší pozornost lidských očí, ale také zvyšuje prestiž firmy.

více o světelných panelech

Totemy a pilonyTotemy, pilony

Oslovte své zákazníky na velkou vzdálenost. Vystupte z řady a upozorněte na sebe. Přesně toto splňují firemní totemy a pilony, které patří mezi prestižní způsoby reklamního sdělení.

více o pilonech a totemech

Orientační systémy budovOrientační systémy budov

Pokud spravujete rozsáhlé komplexy budov nebo kancelářské prostory, tak jistě hledáte ideální řešení pro orientační systém. Vyrobíme a dodáme Vám orientační systém budovy v designu podle přání.

více o orientačních systémech

Zakázková výrobaZakázková výroba, kovovýroba

Vzhledem k našemu kompletnímu výrobnímu zázemí, zkušenostem s prací s různými materiály a obchodními kontakty s dodavateli materiálů, jsme schopni vyrobit a dodat typické i netypické produkty zakázkové výroby jako jsou různé stojany, regály, clony, držáky, stolky, nástavce apod.

více o zakázkové výrobě

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy