Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelná písmena pro automyčku

Firma OMB composities EU a.s. si vybrala naše řešení světelných písmen pro svoji nově vybudovanou veřejnou automyčku v Králíkách. Děkujeme za důvěru.

Velmi vkusně navržené řešení zvolila firma OMB composities EU a.s. pro realizaci světelné reklamy pro svoji auto myčku v Králíkách. Na základě vstupních informací jsme vytvořili vizualizaci s rozvržením umístění nápisů. Spolu s technickým pracovníkem zastupujícím investora jsme vymysleli technické řešení kotvení písmen na vydutou atyku. Po odsouhlasení jsme již jako tradičně, v duchu našich technologických postupů pro výrobu světelných nápisů, vyrobili sadu písmen připravených pro montáž. Písmena jsou vyrobena jako celo hliníkové svařované korpusy s komaxitovou povrchovou úpravou. Tedy žádné šroubované zadní stěny z PVC. Dodáváme vždy pouze kvalitní a profesionálně zpracované řešení. Uvnitř písmen jsou voděodolné LED moduly se značkovými LED čipy a speciální optikou pro rovnoměrné prosvícení čelních stěn bez tmavých nebo naopak přesvícených míst. Následnou instalaci písmen provedl investor se svým týmem pracovníků. Sladěné barevné provedení a kvalitní světelný nápis působí jako celek skvělým dojmem. Tak by to mělo u reklamy být. Ozvěte se nám, abychom i vám dodali kvalitní řešení světelné reklamy.

Realizováno v Pardubický kraj, Králíky

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Líbí se vám tato realizace a chcete něco podobného? Neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi vám v co nejkratší době zpracujeme ZDARMA vizualizaci a cenovou nabídku.

Podobné reference

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy