Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelná reklama pro Aalberts N.V.

Pro holandskou společnost Aalberts N.V. zabývající se hydro regulací jsme vyrobili a namontovali světelné logo v průmyslové zóně v Praze Horních Počernicích.

Realizace zakázky představovala demontáž původního loga a instalaci nové světelné reklamy. Logo "Aalberts" je vyrobeno jako klasický světelný nápis podle naší technologie výroby světelných písmen. Jedná se tedy o pevné ALU korpusy kdy záda a boky tvoří pevný svařenec. Tato technologie nám umožňuje produkovat pouze kvalitní a pevná písmena, která navíc můžeme dodat v libovolném barevném provedení dle vzorníku barev RAL. Uvnitř korpusů jsou rovnoměrně rozmístěny LED moduly odolné proti vodě, které jsou opatřeny speciální optikou, která zajištuje dokonalé prosvětlení bez tmavých nebo naopak přesvýcených míst. Čelní plocha písmen je vyrobena z barevného plexi zn. Plexiglas od německého výrobce firmy Evonik. Nesvětelná vpravo od loga jsou frézována z 19mm silného PVC a na stěně budovy jsou připevněna pomocí tenkých závitových tyčí. Písmena jsou záměrně odsazena cca 2cm od stěny, aby mohla dešťová voda volně stékat kolem písmen bez vytváření nevzhledných map stékajících nečistot.

Realizováno v Praha

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Líbí se vám tato realizace a chcete něco podobného? Neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi vám v co nejkratší době zpracujeme ZDARMA vizualizaci a cenovou nabídku.

Podobné reference

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy