Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelná reklama SEAT

Dealer SEAT si pro obnovu svých světelných nápisů vybral naší firmu. Reklama je osazená LED SAMSUNG a je vyrobena naší technologií pro zpracování korpusů písmen.

Pro autosalony SEAT jsme zhotovili nová velkorozměrová světelná loga. Součástí dodávky byla také demontáž původního loga, které bylo ještě osazené zářivkovými trubicemi. Řemeslné zpracování původního loga je typickým odstrašujícím příkladem jak by se neměly korpusy vyrábět. Jedná se o systém, který má výrobcům s nedostatečným vybavením a know-how usnadnit výrobu korpusů písmen. Výsledek si můžete prohlédnout na fotkách. Námi vyráběné korpusy jsou celohliníkové (záda a boky) a svařované. Vše je tedy velmi pevné a odolné vůči nepřízni počasí. Celý povrch je komaxitován práškovou barvou. Čelní stěna je osazena barevným plexisklem značky PLEXIGLAS. Někteří výrobci pouze polepují bílé (opálové) plexi barevnou folií. To rozhodně není dobré pro životnost nápisu.

Uvnitř korpusů jsou ve všech našich realizacích použity LED moduly značky SAMSUNG. Napájecí zdroje MEAN WELL jsou pak rovněž jistotou dlouholetého chodu bez problémů.

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Líbí se vám tato realizace a chcete něco podobného? Neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi vám v co nejkratší době zpracujeme ZDARMA vizualizaci a cenovou nabídku.

Podobné reference

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy