Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelná reklama stavení firmy PONVIA

Zadání na výrobu světelné reklamy společnosti Ponvia bylo zhotovit nápis PONVIA ve stylu korpusových svítících písmen s dovětkem CONSTRUCT ve formě nesvětelných písmen.

Světelná reklama na nově zrekonstruovaném sídle společnosti Ponvia již zdobí venkovní průčelí vstupu do firmy. Jedná se o další zakázku menšího rozsahu v kategorii světelných nápisů. Na základě požadavku byla zhotovena vizualizace při které došlo k drobným úpravám umístění a velikosti. Následně jsme vyrobili a provedli montáž světelného loga. Hlavní název firmy PONVIA je realizován výrobní technologií světelných písmen PROFIL 5. Písmena tentokrát nejsou připevněna na nosném rámu, ale každé písmeno je samostatně kotveno na zeď. Kvůli zabránění tvorby dešťových cestiček při smývání prachu z písmen jsou písmena odsazena od zdi na vzdálenost jednoho centrimetru. Dovětek loga CONSTRUCT je pak vyroben z 19mm PVC jako nesvětelný. Kabely z písmen jsou protaženy skrz zeď a za zdí je pak provedeno spojení všech kabelů.

Realizováno v Olomoucký kraj, Charváty, Olomouc

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Líbí se vám tato realizace a chcete něco podobného? Neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi vám v co nejkratší době zpracujeme ZDARMA vizualizaci a cenovou nabídku.

Podobné reference

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy