Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Světelný reklamní nápis BRIOL - Spojovací materiál

Světelný nápis BRIOL je klasickou ukázkou tzv. PROFILu č.5. Korpusová písmena, uvnitř LED moduly SAMSUNG, komaxitovaný povrch.

Další realizací na budově firmy Flach s.r.o. je světelný nápis firmy BRIOL. Opět se jedná o stejný technologický princip reklamy, který je použit u ostatních nápisů na budově, které jsme rovněž vyráběli. Základ tvoří pevný hliníkový korpus - to znamená že záda i boky písmen jsou z hliníkového materiálu a jsou k sobě pevně svěřeny. Tedy žádná PVC zadní stěna ani žádný systém na výrobu "hobby" nápisů. Povrch je komaxitovaný dle zákazníkova přání do RAL odstínů barvy. Čelní stěna písmen je opatřeba barevným plexisklem zn. PLEXIGLAS (německý výrobce EVONIK). Uvnitř písmen jsou jako zdroj světla použity korejské LED moduly značky SAMSUNG s krytím IP68, nikoliv čínské. Písmena jsou připevněna na hliníkový rám, který je barevně vyveden tak aby splýval s odstínem PUR panelů, z nichž je budova opláštěna. Uvnitř rámu je také skryta veškerá kabeláž. Uvnitř budovy nad podhledem je pak umístěn značkový napájecí zdroj MEAN WELL.

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Líbí se vám tato realizace a chcete něco podobného? Neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi vám v co nejkratší době zpracujeme ZDARMA vizualizaci a cenovou nabídku.

Podobné reference

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy