Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Firemní totemy, pylony

Světelné firemní totemy nebo třeba pylony u čerpacích stanic jsou významným reklamním prostředkem nesoucím důležitou informaci. Upozorňují zákazníka již na velkou vzdálenost a významně se odlišují od ostatních způsobů prezentace. Každý z vlastních zkušeností z cestování víme, že doslova nelze přehlédnout vysoké světelné reklamy, které na vzdálenost několika set metrů promlouvají k potenciálním zákazníkům.

Bohatá škála provedení

Obdobně jako u světelných reklamních nápisů je škála provedení téměř neomezená. Velikost a provedení totemu nebo pylonu je omezena konkrétními podmínkami umístění a materiálovými možnostmi. Univerzálnost totemů lze uplatnit nejen v exteriérech, ale rovněž uvnitř budov či nákupních center jako orientační systémy budouv.

Konstrukční uchycení pylonů

Díky naší výhradní spolupráci s renomovanou společností zabývající se výrobou ocelových stožárů jsme schopni realizovat celou zakázku včetně konstrukčního uchycení. Jedná se o různorodé dekorativní stožáry, vlajkové stožáry nebo stožáry atypického provedení na zakázku, přímo podle požadavků zákazníka. Spolupráce s touto společností zajišťuje absolutní bezpečnost uchycení v duchu s odpovídajícími normami a legislativou.

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy