Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

Lékárenské kříže

Prodej dynamických LED lékárenských křížů ukončen

Typické označení lékáren je vždy ztvárněno symbolem kříže. LED světelný kříž, který navíc obsahuje dynamicky se měnící obrazce je ideálním prostředkem pro upoutání pozornosti chodců, potenciálních zákazníků lékárny. Nabízíme různé velikosti, provedení jednostranné (na zeď), oboustranné (jako výstrč do ulice).

Lékárenský kříž 80x80cm

Parametry kříže:

Rozlišení modulu 48x48
Spotřeba 130W
Hmotnost 27kg
Materiál lakovaná ocel

Možnosti zobrazování

Na displeji kříže lze zobrazovat různé informace, texty, nebo obrázky. Toto zobrazování lze individuálně nastavit. Pro všechny typy našich křížů platí následující možnosti zobrazování.

Úpravy zobrazování výše uvedených prvků lze provádět vzdáleně (v dosahu technologie) pomocí běžného počítače. Software k ovládání kříže je součástí dodávky. Ovládání je intuitivní, ale vyžaduje určitý stupeň uživatelské znalosti.

Postup instalace

Software je kompatibilní s Win XP, Win7, Win8, Win10. V případě dodávky včetně montáže kříže provádíme rovněž instalaci a krátké zaškolení v ovládacím programu.

  1. Z instalačního CD instalujte ovladač (USB driver) PL2303_Profilic.
  2. Vložte do USB portu vysílací zařízení, malou anténku směrujte vzhůru.
  3. Zkontrolujte ve Správci zařízení, že instalace dle bodu 1 proběhla v pořádku.
  4. V dosahové vzdálenosti umístěte LED kříž, pozor na správnou orientaci. Při montáži vzhůru nohama by do ventilačních otvorů vnikala voda!
  5. Z instalačního CD instalujte ovládací software CrossEdit
  6. V horním menu zvolte ikonu "Hledat" (lupa), zadejte 8místný unikátní kód kříže a potvrďte. V případě bezchybnosti předchozích kroků dojde ke spárování s LED křížem. Příčinou nefukčnosti spárování může být chybné zadání unikátního kódu nebo velká vzdálenost LED kříže od počítače.

Ovládání (nastavování) kříže funguje na bázi radio-frekvenčního signálu vysílaného prostřednictvím zařízení zasunutého do USB portu počítače. Při překročení určité vzdálenosti v závislosti na prostředí dochází ke ztrátě signálu a je nutné použít prodlužovací USB kabel (není součástí dodávky). Další možností je použití notebooku, který je možné snadno přiblížit ke kříži.

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy