Vyrábíme pro Vás
světelné i nesvětelné reklamy
Naším cílem je vyrábět reklamy kvalitně,
proto dodržujeme správné výrobní postupy a technologie.

O nás

Vyústěním spolupráce dvou samostatných subjektů byl vznik sdružení osob pracujících v oblasti výroby reklamy a designu. Spojením v jeden celek dokáže nyní společnost pokrýt široké spektrum požadavků všech zákazníků v oblasti výroby světelné reklamy se specializací na světelné nápisy.

Naše výhody

Největší devízou společnosti jsou mnohaleté zkušenosti a vlastních morálních hodnoty, které zavazují k precizní a poctivé řemeslnou práci. Dbáme na to, aby produkty, které opuštějí naší výrobnu, přinášely našim zákazníkům tu nejvyšší užitnou hodnotu. Z tohoto důvodu se snažíme neustále zdokonalovat výrobní postupy a procesy. Naše produkty jsou obohaceny o řadu zlepšení, které dávají samotným výrobkům delší životnost a lepší užitné vlastnosti. Kvalitní výrobky a odezva od zákazníků nás utvrzují ve správném směru této naší činnosti.

Široké portfolio služeb

Díky širokému záběru znalostí, zkušeností a výrobního vybavení jsme schopni zrealizovat pro naše zákazníky kompletní servis počínaje návrhem loga, grafické identity, a zejména kompletní výrobou v oblasti signmaking. Ve výsledku tak náš zákazník ve všech krocích jedná pouze s naší společností čímž je dosaženo zkrácení a zjednodušení realizace, vynikající sladění veškerých prvků propagace zákazníka a lepší cena.

Vše pod jednou střechou

Naší filozofií je neustále zkvalitňování výstupu, to jest výrobků samotných. Z tohoto důvodu velice dbáme na kvalitní a úplné výrobní zázemí. Snažíme se veškeré výrobní kroky soustředit do naší vlastní režie což se promítá na větší rychlosti zpracování, příznivější ceně a zejména vyšší kvalitě výroby.

CNC technologie

disponujeme vlastním technickým zázemím, pokrývající celý proces výroby reklamy

Realizovali jsme

Firmy